| Name : | KONIKA GK |
| Age / Height : | 31years / 5ft 4in |
| Religion - Caste: | Hindu - Lingayatha |
| Subcaste: | PANCHAMASALI BANAJIGA LINGAYATH |
| Weight : | Does not mat |
| Gothra / Bedagu : | |
| Education | BE (E&C) |
| Working as - Working in: | WIPRO OPRATION EXCUTIVE | |
| Name : | KONIKA GK |
| Marital Status : | Unmarried |
| Body Type : | Don know |
| Complexion : | Does not matter |
| Height : | 5ft 4in |
| Weight : | Does not mat |
| Date of birth : | 23-7-1995 |
| Mother Tongue : | SRI KADAPATHTHI BASAVANNA |
| Complexion : | Does not matter |
| Body type : | Don know |
| Blood Group : | N/A |
| Diet : | Does not matter |
| Smoke : | No |
| Date of Birth : | 23-7-1995 |
| Caste : | Hindu - Lingayatha |
| Gothra / Bedagu : | |
| Raasi : | Vrishabha (Taurus) |
| Nakshatra / Star : | Rohini |
| Place of Birth : | HAVERI |
| Time of Birth : | 01.15 PM |
| Religion : | Hindu |
| Sub Caste : | PANCHAMASALI BANAJIGA LINGAYATH |
| Education : | BE (E&C) |
| Working as : | WIPRO OPRATION EXCUTIVE |
| Working in : | |
| Annual Income : | Does not matter |
| Father's Name / Occupation : | SRI GADIGEPPA (Alive) / HIGH SCHOOL TEACHER |
| Mother's Name / Occupation : | SMT. SUMA(Alive) / HOUSE WIFE |
| No. of Brothers : | 0 of 0 married |
| No. of Sisters : | 0 of 0 married |
| Looking Age : | 26 to 29 |
| Looking Marital Status : | Unmarried |
| Looking Height : | 5ft 6in |
| Caste : | Hindu - Lingayatha |
| Sub caste : | PANCHAMASALI /BANAJIGA |
| Education : | BE/ME/M.TECH/MS |
| Occupation : | MUST |
| Annual Income : | Does not matter |