| Name : | H. HULIGEMMA |
| Age / Height : | 22years / 5ft 2in |
| Religion - Caste: | Hindu-ST caste |
| Subcaste: | Valmiki (Meenugalaru) |
| Weight : | Does not mat |
| Gothra / Bedagu : | |
| Education | 2nd PUC |
| Working as - Working in: | | |
| Name : | H. HULIGEMMA |
| Marital Status : | Unmarried |
| Body Type : | Don know |
| Complexion : | Does not matter |
| Height : | 5ft 2in |
| Weight : | Does not mat |
| Date of birth : | 26-5-2004 |
| Mother Tongue : | Sri Lakshminarasimhaswamy |
| Complexion : | Does not matter |
| Body type : | Don know |
| Blood Group : | O +ve |
| Diet : | Does not matter |
| Smoke : | No |
| Date of Birth : | 26-5-2004 |
| Caste : | Hindu-ST caste |
| Gothra / Bedagu : | |
| Raasi : | Karkataka (Cancer) |
| Nakshatra / Star : | Dont know |
| Place of Birth : | Anegondi Gangavathi Tq. |
| Time of Birth : | 08:35 pm |
| Religion : | Hindu |
| Sub Caste : | Valmiki (Meenugalaru) |
| Education : | 2nd PUC |
| Working as : | |
| Working in : | |
| Annual Income : | Does not matter |
| Father's Name / Occupation : | Sri H. Raghavendra(Alive) / Business & Agriculturist |
| Mother's Name / Occupation : | Smt/ H. Lakshmi(Alive) / Housewife |
| No. of Brothers : | 1 of 1 married |
| No. of Sisters : | 2 of 0 married |
| Looking Age : | 23 to 26 |
| Looking Marital Status : | Unmarried |
| Looking Height : | 5ft 5in |
| Caste : | Hindu-ST caste |
| Sub caste : | |
| Education : | ANY DEGREE |
| Occupation : | Government/ Any Good Job |
| Annual Income : | Does not matter |