| Name : | Arpita m |
| Age / Height : | 26years / 5ft 0in |
| Religion - Caste: | Hindu-SC caste |
| Subcaste: | aadikarnataka |
| Weight : | 61 Kg - 65 K |
| Gothra / Bedagu : | |
| Education | PUC |
| Working as - Working in: | | |
| Name : | Arpita m |
| Marital Status : | Unmarried |
| Body Type : | Average |
| Complexion : | Does not matter |
| Height : | 5ft 0in |
| Weight : | 61 Kg - 65 K |
| Date of birth : | 28-2-2000 |
| Mother Tongue : | kareeru |
| Complexion : | Does not matter |
| Body type : | Average |
| Blood Group : | O +ve |
| Diet : | Does not matter |
| Smoke : | No |
| Date of Birth : | 28-2-2000 |
| Caste : | Hindu-SC caste |
| Gothra / Bedagu : | |
| Raasi : | Don know |
| Nakshatra / Star : | Dont know |
| Place of Birth : | Davangere |
| Time of Birth : |
| Religion : | Hindu |
| Sub Caste : | aadikarnataka |
| Education : | PUC |
| Working as : | |
| Working in : | |
| Annual Income : | Does not matter |
| Father's Name / Occupation : | mallppa.k.c(Alive) / doctor ciubs |
| Mother's Name / Occupation : | rekamma(Alive) / Housewife |
| No. of Brothers : | 1 of 1 married |
| No. of Sisters : | 0 of 1 married |
| Looking Age : | 28 to 34 |
| Looking Marital Status : | Unmarried |
| Looking Height : | 5ft 6in |
| Caste : | Hindu-SC caste |
| Sub caste : | sc caste |
| Education : | |
| Occupation : | ANY GOOD JOB |
| Annual Income : | Does not matter |