| Name : | Vatsala G k |
| Age / Height : | 22years / 4ft 5in |
| Religion - Caste: | Hindu - Lingayatha |
| Subcaste: | Vishavakarma |
| Weight : | 56 Kg - 60 K |
| Gothra / Bedagu : | |
| Education | PUC |
| Working as - Working in: | | |
| Name : | Vatsala G k |
| Marital Status : | Unmarried |
| Body Type : | Average |
| Complexion : | Does not matter |
| Height : | 4ft 5in |
| Weight : | 56 Kg - 60 K |
| Date of birth : | 14-9-2004 |
| Mother Tongue : | Cheluva Narayan Swamy |
| Complexion : | Does not matter |
| Body type : | Average |
| Blood Group : | B +ve |
| Diet : | Non-vegetarian |
| Smoke : | No |
| Date of Birth : | 14-9-2004 |
| Caste : | Hindu - Lingayatha |
| Gothra / Bedagu : | |
| Raasi : | Don know |
| Nakshatra / Star : | Rohini |
| Place of Birth : | Mysoore |
| Time of Birth : | 12:30 pm |
| Religion : | Hindu |
| Sub Caste : | Vishavakarma |
| Education : | PUC |
| Working as : | |
| Working in : | |
| Annual Income : | Does not matter |
| Father's Name / Occupation : | Krushana Moorti(Alive) / Marada Kelasa |
| Mother's Name / Occupation : | Venkata Lakashmi(Alive) / HOUSEWIFE |
| No. of Brothers : | 1 of 1 married |
| No. of Sisters : | 0 of 0 married |
| Looking Age : | 21 to 26 |
| Looking Marital Status : | Unmarried |
| Looking Height : | 5ft 5in |
| Caste : | Hindu Vishwakarma |
| Sub caste : | |
| Education : | ANY DEGREE |
| Occupation : | ANY GOOD JOB |
| Annual Income : | Does not matter |