| Name : | PANCHAMI K. SIRASALMATH |
| Age / Height : | 28years / 5ft 5in |
| Religion - Caste: | Hindu - Jangama |
| Subcaste: | JANGAMARU/KASHI PEETA |
| Weight : | Does not mat |
| Gothra / Bedagu : | |
| Education | M.Sc. Forensic Science |
| Working as - Working in: | Asst. Scientist, Fornesic Science Wing of Police Department, | Bangalore |
| Name : | PANCHAMI K. SIRASALMATH |
| Marital Status : | Unmarried |
| Body Type : | Don know |
| Complexion : | Fair |
| Height : | 5ft 5in |
| Weight : | Does not mat |
| Date of birth : | 10-4-1998 |
| Mother Tongue : | Sri Kodadaguddada Veerabhadreshwaraswamy |
| Complexion : | Fair |
| Body type : | Don know |
| Blood Group : | N/A |
| Diet : | Does not matter |
| Smoke : | No |
| Date of Birth : | 10-4-1998 |
| Caste : | Hindu - Jangama |
| Gothra / Bedagu : | |
| Raasi : | Kanya (Virgo) |
| Nakshatra / Star : | Uttara |
| Place of Birth : | Bangalore |
| Time of Birth : | 09:26 am |
| Religion : | Hindu |
| Sub Caste : | JANGAMARU/KASHI PEETA |
| Education : | M.Sc. Forensic Science |
| Working as : | Asst. Scientist, Fornesic Science Wing of Police Department, |
| Working in : | Bangalore |
| Annual Income : | Does not matter |
| Father's Name / Occupation : | Sri Kailash Sirasalmath(Alive) / Rtd. Employee (Honda Company) |
| Mother's Name / Occupation : | Smt. Vijalakshmi H.M.(Alive) / Housewife |
| No. of Brothers : | 1 of 1 married |
| No. of Sisters : | 0 of 0 married |
| Looking Age : | 29 to 31 |
| Looking Marital Status : | Unmarried |
| Looking Height : | Below 3ft 6in |
| Caste : | Hindu - Jangama |
| Sub caste : | Jangamaru / Panchamasali |
| Education : | B.E. / Any P.G. |
| Occupation : | Government/Private Job |
| Annual Income : | Does not matter |